UMMA MAONU CAMP

Více fotografií najdete níže.

V této oblasti nejsou silnice, hotely, restaurace, dokonce ani bankomaty. Vlastně tady není nic, co normální lidé chtějí a znají. Zato je zde panenský deštný prales, bílé pláže a absolutní svoboda bez znečištění, ruchu velkoměst a stresu. A taky je zde náš Umma Maonu kemp s rodinnou atmosférou a přátelským servisem. Pokud chcete vidět nedotčený deštný prales, setkat se s původními domorodými obyvateli, šamany, nebo se prostě jen cítit jako Robinson na pustém ostrově, jste na správném místě. Herpetologům a milovníkům života v původním deštném pralese můžeme nabídnout mnoho příležitostí fotografování, výzkumu a pozorování živočichů s využitím našich osobních znalostí lokalit.

ENG version

There are no roads, no hotels, restaurants, no shops, even no ATM. Actually there is nothing what normaly people need, know and expect. But there is a virgin rainforest, white sand beaches and pure freedom without pollution, traffic and stress. And there is the Umma Maonu camp with great local knowledge and friendly service. Be a part of it, try to feel yourself lost in the middle of wilderness. Meet the unique native tribes living as thousands years ago. Or just enjoy being as a Robinson on the island.

Especially for herpetologists we have a lot extraordinary possibilities as a night herping tours and local hotspots knowledges.